İade ve Değişim
 
İade ve değişim
 
Modaonda.com iade ve değişim işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Satın aldığınız ürünü veya ürünleri teslim aldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde hiçbir neden göstermeden, koşulsuz iade garantinizi kullanarak iade edebilir veya başka bir ürünle veya ürünlerle değiştirebilirsiniz.
 
Bunun için:
 
1. İade etmek istediğiniz ürünü veya ürünleri deneme dışında hiç giymemiş olmanız gerekmektedir.
 
2. İade etmek istediğiniz ürünü veya ürünleri orijinal faturası ile göndermeniz gerekmektedir.
 
İade adresimiz:
Malabis
Hacı halim Mah.
Gümüş Sokak No 32/A
41135 Kocaeli
Turkey
 
İade gönderilerin kargo ücretleri
 
Bu şartlar dahilinde yapacağınız iade gönderilerinin kargo ücreti ödemesi size aittir. İade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olması durumunda iadenizi karşı ödemeli kargo ile gönderebilirsiniz.
 
Değişim
 
Değişim yapmak için bize istediğiniz ürünü mail ile veya telefon ile bildirmeniz gereklidir. İletişim bilgilerimiz için tıklayın.
 
İade
 
İadeniz onaylandıktan sonra size onay e-maili gönderiyor ve ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Havale veya eft ile ödeme yapmışsanız, aynı hesaba iade bedeli 7 iş günü içerisinde yatırılır. Kredi kartınız ile ödeme yapmışsanız iade bedeli kredi kartınıza artı bakiye olarak 7 iş günü içerisinde yansıtılır. Ancak kredi kartı iadelerinde, iade süreniz bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama ekstra 1 hafta fazla sürebilir.